Thursday, 28 October 2010

MÄMM MÄMM

Tegelikult on meil selle ise söömisega probleeme. Mämm, mämmi nõutakse küll pidevalt aga oma lusikaga võetakse ehk paar esimest suutäit ja siis läheb juba toidu mujale kühveldamiseks (enamalt kas Peppale või beebile mõeldud taldrikusse). Mul tavaliselt ei jätku kannatust sellisteks mängudeks eriti veel kui mul endal on kõht hirmus tühi või kui meil on kiire kuhugi mujale minekuga. Nii et enamus hommikusöökidest kühveldan mina talle sisse.
Erand on aga tatrapudruga. Vot millegi pärast meeldib talle seda ise süüa....jumal tänatud!
Siit vastav tõestus et mul meelest ära ei läheks et tegelikult oskab ta ise süüa küll!

3 comments:

 1. Ilusti sööb jah :) Pead talle aega andma. Lihtne öelda, aga raske täide viia. Mäletan omal ajal ka tahtsin, et lapsed kiiremini söödud saaks ja ruttasin appi. Riidesse panemisega sama lugu, las pusivad ise, muidu jäävad laisaks.

  ReplyDelete
 2. Louna ja ohtusookide soomisega leiaks aega kyll kergesti AGA tead ta lihtsalt hakkab mangima toiduga voi siis soob katega (mida ma otseselt ei keela, las massab) ja koige peamine on see et niimoodi oodates laheb toit ruttu kylmaks ja moni toit kylmamalt on vastik :(
  ...voi ta siis lihtsalt ytleb no no voi ei ei...ja lahkub.
  Ohtusoogi juures on siis see oht et kui ma tal kohtu pungil tais ei toida siis arkab ta naljasena oosel ylesse ja see on veel hullem.

  Ma vaikselt loodan et kui natuke vanem siis on temaga kergem sel teemal 'kakelda'. Ma praegu treenin ta katt muude kunstiliste tegevustega (voolimine, joonistamine, maalimine jne) et ehk siis hiljem on kasi tugevam lusikat toetama. :)

  ReplyDelete
 3. Ära unusta talle kääre kätte anda, need pidavat eriti käelist oskust arendama.

  ReplyDelete