Sunday, 6 June 2010

PÜHAPÄEV VOLUME1 - POLESDEN LACEY

Laupäeval oli järjekordselt väga kuum ilm. Pete oli sõpradega 'mängimas' ja meie Gretaga olime aednikud, aga sellest eraldi sissekanne.
Pühapevane ilm oli juba jahedam aga selle eest just selline nauditavalt mõnus. Peale väga kuuma päeva ja ööd on madalam temperatuur eriti teretulnud.
Kuna Pete lasi mul hommikul pikemalt magada siis alustasime korralikult päeva alles peale 10.30.
Alustasime sõitu ühte meie lähedal olevasse lastefarmi aga kuna Gretal oli just päevaune aeg kätte jõudmas siis jäi ta loomulikult autos magama. Muutsime oma plaanid poole sõidu pealt ja otsustasime esimese peatuse teha Polesden Lacey-s. See on üks meie lemmik kohti kus oleme korduvalt käinud ja kuna me oleme National Trust liikmed siis on sissepääs meile tasuta. Päike piilus enamus ajast pilve tagant ja paaril korral isegi tibutas paar sekundit aga meile oli selline ilm just meelepärane.
Mõisa kõrval oleval muruplatsil olid inimesed täis. Kes oli sinna tulnud pikniku pidama, kes niisama perega lõõgastuma. Kellel olid kaasas võileivad kile sees, kes ostis need kohapeal olevast kohvikust ning palju oli ka inimesi kellel olid kaasas lauad koos laudlinadega ja traditsioonilised punutud piknikukorvid koos söögiriistade ja toiduga. Kõik nägid välja rõõmsad ja relaxed.
Rahvast tuli aina juurde kuna kella 2 ajal algas seal väike Jazz kontsert. Meeldiv üllatus oli näha suurt korvi tekkidega mis oli sinna välja pandud inimestele kes oma tekid olid koju unustanud. Seda täiesti tasuta, paluti vaid tekk pärast ilusti korvi tagai tuua.

Väike jalutuskäik aias


Siis ärkas Greta ülesse ja hakkas issiga hullama. Noh tegelikult hakkas issi Gretaga hullama.

Vaata seal
ei, SEAL
ISSI SEAL
SEAL KA

Päeva järg tuleb eraldi postitusena

No comments:

Post a comment