Thursday, 6 May 2010

PAKKUMISEL 6 KOTTI LIIVA

Liivakast on meil nüüd ilusti käibel ja väärib ennast igati ära. Liiga palju liiva sisse ei tooda, imelikul kombel ka ei proovita seda kastist välja kallata, näpuotsaga maitstakse vahel aga enam jaolt mingeid erilisi probleeme ei ole. Küll aga oli meil Petega algul probleem selle liivaga. Nimelt ostsime kohalikust aiandukeskusest 6 kotti liiva. Paki peal kirjas et liiv mõeldud lastele mängimiseks. Kottide peal oleval pildil ka laps mängimas ilusa kollase liiva sees.
Kui me koti lahti tegime vaatas meile vastu selline tume liiv, nagu ehitus liiv. Meie nägime silmade ees ikka sellist kullakarva kollast liiva aga kuna me ei ole mingid liiva spetsialistid siis arvasime et ehk kuivab kollaseks. Liiv aga kuivas hoopis selliseks halliks tolmuks. Algul arvasin et vahet ei ole, tegemist ju ikkagi lastele mõeldud liivaga ja kaua see Greta seal kastis ikka mängib aga pika peale hakkas mind see muda liiv häirima. Teadsime et ega me seda liiva tagasi poodi enam ei saa viia (eriti veel siis kui Pete kviitungit alles ei hoidnud) aga siiski läksime nendega rääkima oma pettumusest.
Elasime veel paar päeva selle tumeda liivaga ja siis meile aitas. Tõime 6 kotti KOLLAST liiva Tescost koju. Me küll väga tahtsime toetada kohalike väikeseid ärisi ja boikottida suurt ja paha Tescot aga kahjuks ei õnnestunud. Noh kui aus olla siis aiandukeskus ju tegelikult sai meie toetuse osaliseks nii et väga pahasti ei pea me end tundma.
Greta käest ei ole ma veel küsinud et kumb liiv parema maitsega oli. Võib olla peak ise maitsma. Meil ju nüüd 6 kotti poriliiva aias ootama. Me ei ole veel leiutanud mida sellega peale hakata.

2 comments:

  1. Korralik pood peaks selle liiva ka ilma kviitungita tagasi võtma. Kui ostsite krediitkaardiga, on see ju kaardi kulutuste osas kirjas.

    ReplyDelete
  2. Seda kyll aga me olime juba koik kotid lahti teinud ja liivakasti kallanud ning kuna liival ju ei olnud midagi otseselt viga siis ei olnud me argument kyllalt veenev et tagasi viia :)

    ReplyDelete