Sunday, 9 May 2010

EMADEPÄEVA KINGITUS

Spetsiaalset emadepäeva kingitus meie peres täna ei tehtud. Vastavaid kaarte poes praegu müügil ei ole, lilli on meil praegu kodus 3 kordselt ja mingit vidinat mu hing ei ihanud. Minu arvates ei peagi igal tähtpäeval koguaeg midagi saama. Küll aga arvas meie tütar teisiti ja tegi meile täna paar kingitus.

Esiteks magas ta jälle üle hulga aja õhtul kella 9st kuni hommikul kella 6ni ühte jutti. See küll oli tegelikult rohkem kingitus Petele kuna tema oli sel ööl lapsevalves. Gretal on 4 purihammast korraga välja venimas ja viimasel nädalal on ta vaat et pea iga tunni tagant üles ärganud. Seekord aga magasime me Petega nii sügavasti (ja arvatavasti samas asendis) et kui me siis kell 6 ärkasime olime mõlemad täiesti kanged. Kohe nii kanged et pidime Nurofeni võtma. Loomulikult ei ole võimalik kõike 100% saada seega olime oma pika unega väga rahul.

Teiseks küsis Greta täna 3 korda ise potile. Esimene kord oli tegemist kakaga. Kakale oskab ta juba päris pikka aega küsida nii et see ei tulnud suure üllatusena. Küll aga see et ta kaks korda ise pissile küsis. Esimese korra veel kui me Pete õe juures olime. Tuba oli inimesi täis, Pete õe perele lisaks veel nende sugulane kellel on Gretast kuu noorem tütar. Greta nägi toas olevat potti (täiesti teistsugune kui kodus), tõi selle mulle ja ütles piss. Ma algul arvasin et ta tõi selle mulle näidata aga kui ma küsisin et kas ta tahab pissile siis ta noogutas... ning siis pissis sinna kõige nähes. Proovigu veel need inglased öelda et aastaseid lapsi ei ole võimalik potitada. Me Petega olime niiii uhked.

Kodus juhtus sama asi. Greta tõi vannitoast poti mulle ja ütles piss ning siis tegi pissi potti.
Ok, kui ma ta peale seda ilma mähkmeta jätsin (kuna nagu nii oli aeg vanni minna) siis tegi ta väikese pissi põrandale kuigi samas piss üteldes.
Aitäh sulle Greta et oled nii tubli laps :)

2 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Kaunist emadepäeva tagant järgi ;)

    Ka mina ei soovinud midagi emadepäevaks, noh, tegelikult polnud nagu aegagi midagi soovida aga Emeline mõtles selle peale sügavalt ning oli terve päev kuiv! (ehk ei pissinud kordagi püksi) Rewarding!

    ReplyDelete