Sunday, 25 April 2010

MEEM

Juba mõnda aega on ringi liikumas selline meem - 7 head asja igas päevas. Kuigi ma tavaliselt meemidest eriti vaimustusse ei lähe siis see meem mulle täitsa meeldis. Minu jaoks oleks see rohkem aga 7 head asja mida ma sooviksin igasse päeva. Tegelikult kui aus olla siis sain ma alguses aru et meem on 7st lemmikust asjast ja seega on ka nüüd need pildid ja asjad vastavalt sellele nii et originaal pealkirjast läheb natuke mööda.
Nende lemmikute asjade sisse kuulub loomulikult mu perekond aga kuna minu jaoks on see nii endast mõistetav siis ei hakka ma seda siia 7me hulka isegi mitte toppima. Samuti ei pane ma siia kategooriasse praegu oma tööd, mida ma armastan ja mis ka osa minu igapäevasest elust enne oli, aga kuna ma praegu tööl ei käi siis jätan selle välja. Sama käib ka suure losside ja mõisate armastuse kohta. Kui Greta sündis siis loomulikult ei saanud me enam igal nädalalõpul kuskile losse ja kindluseid imetlema minna 2 päevaks niiga on selline reisimine praegu natuke soiku jäänud. Armastus vanaaegsete ehitiste vastu on endiselt olemas aga kuna väljasõidud ei ole enam nii tihedad siis jätame ka selle siit täna välja.
Aga alustagem nüüd


1. RAAMATUD
Neid ma loeksin küll koguaeg kui vaid aega oleks, ja kui aega ei ole siis käin käega katsumas ja niisama neid imetlemas...aga seda juttu olete te siin juba enne kuulnud.

2. VIINAMARJAD
Neid võin ma endale märkamatult terve hunniku korraga ära süüa. Isegi võõras kohas ei suuda ma kiusatusele vastu panna ja käsi nagu iseenesest sirutub nende poole ilma et mul oleks mingit kontrolli seda peatada.


3. TASSID, KRUUSID, KAUSID, TALDRIKUD
Hullus mille üle Pete mind koguaeg kiusab AGA tegelikult on just tema see kes pärast minu ostetud kruusi või tassi seest kohvi või teed joob ja seda oma lemmikuks nimetab....nii kaua kui ma jälle järgneva olen suutnud leida ja osta. Vahepeal saab kapis ruum otsa ja siis ma viin paar vähem meeldivamat tassi/taldrikut heategevuspood (ja ostan koju tulles meile kappi jälle uue). Õnneks olen üsna kongreetne milline just see 'õige' tass/taldrik/kauss on nii et kui ka tahaks siis igapäev neid leida ei õnnestuks seega on kapis ehk veel paarile natuke ruumi.

4. LILLED/AED
Ma ei tea kust ma selle pisiku sain aga arvan et süüdistada võin vaid Eesti loodust. Väiksena vihkasin ma aiatöid ja alati proovisin leida mingi põhjuse et järjekordsest peenra rohimisest või istutamisest või marjade korjamisest eemale hiilida. Seenel käimine oli ainuke meeltmööda tegevus. Nüüd aga erutab mind iga väikene taimeke või lilleke ning pidevalt unistan suurest aiast kuhu saaksin kasvama panna hunniku lilli, põõsaid, juurikaid ja marju. Ah kui vaid....

5. PESU PESEMINE JA TRIIKIMINE
Olen valmis pesu pesema kas või iga päev mitu masina täit. Seda siis nautides kuivama panna, pärast ära korjata ja siis triikida. Milline meeltmööda tegevus. Praegugi on pesuhunnik triikimist ootamas mille kallale asun kohe kui selle postitusega olen ühele poole saanud.

6. PILDISTAMINE
Pildistamisega on selline lugu et kahjuks sain korraliku aparaadi just enne Greta sündi. Seega ei ole mul üldse olnud aega asjasse korralikult süveneda ja õigeid nippe õppida. Sahtlis on jõuludeks saadud ekstra välk mida ma ei ole veel kordagi kasutanud kuna ei ole olnud aega lugeda kuidas, mida, millal. Hirmsasti tahaks kursusele minna ja asja natuke tõsisemalt võtta aga ehk see päev tuleb ükskord kunagi hiljem. Seniks jätkan lihtsalt oma rada pidi.

7. KINNISVARA
Ilma selleta ei saaks ma vist isegi mitte hingata. IGA PÄEV sirvin ma kinnisvara lehti. Uurin, imetlen, otsin ja unistan. Siinsed kinnisvara hinnad on nii soolased et oma unistuste majast võime me vaid unistama jäädagi AGA siiski loodame üks päev leida selle unistuste majale lähedase maja. Sinna juurde kuuluv hullus on sisekujundus. Õnneks ei saa ma seda hobi enam Greta kõrvalt harrastada (vähemalt praegu veel mitte) muidu ei oleks ime kui Pete leiaks töölt koju tulles jälle eest värskelt värvitud või tapetseeritud toa, või et mõne toa sisu on täielikult ümber tõstetud. Ideid on palju ainult et tube jääb väheks et neid kõike realiseerida...ja kuna me ju ikka ei ole selles meie 'päris õiges' majas siis paljusi asju ei kannatagi realiseerida.
Ärge valesti aru saage me tegelikult väga armastame meie praegust maja ja siit üks päev välja kolimine saab raskeks saama ja just selle pärast ongi seda meie unistuste maja veelgi raskem leida - aga mängida ja unistada võib ju ikka!

Saadaksin selle meeme edasi Kerstile, Tarjale (kes nagu nii nii harva oma blogisse midagi kirjutab:), Siirile ja Liina sa võid ka osa võtta kui tahtmis on (kui ei siis lihtsalt 'ignore').
Ma ei tea kas see oleks kuidagi meeme reeglite rikkumine kui selle pealkirja natuke muuta aga valige ise kas tahate meemeks 7 head asja igas päevas või lihtsalt 7 lemmikut asja.
Jõudu :D

4 comments:

 1. Oh jah, meemid :) No ma proovin :)

  ReplyDelete
 2. Väga huvitav lugemine ja ma tahan ju neid viinamarju sealt pildi pealt nüüd :)

  ReplyDelete
 3. Ja mina motlesin, et mis sa minust kirjutad, et paljud klikid tulid sinu lehekuljelt :). Aitah kusimast ja ma proovin neile vastata (esialgu tundub, et 7 ma kull tais ei saa).

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete