Friday, 9 April 2010

LAPSTÖÖJÕUD

Tänane ilm oli üle ootuste suvine. Kohe nii palav oli et ma pidin Gretale hoopis riideid juurde panema et ta päikese käes ära ei põleks. Ta ju meil nii heleda naha ja peaga pool kiilakas. Kuna ta kogu aeg tahab süüa ja üks pidev MÄMM MÄMMITAMINE käib hommikust õhtuni siis otsustasin et las töötab ka oma suutäite eest. Nüüd siis ongi meil kohe täitsa oma aednik. Eks siis nii umbes kuu aja pärast saab näha mis vilju me aed hakkab kandma. Igal juhul praegu tundub küll et aednikul on suured plaanid ning tööd palju. Isegi nii palju et õhtuks ollakse täitsa väsinud ja eile isegi magati terve öö (kella 20.15-6.00) ühes jutis. Kell 6 joodi natuke piima ja magati kella 8ni välja. Sellist asja ei ole meie peres veel enne juhtunud.
Nüüd ma lasengi teda aeda nii tihedasti kui võimalik lootuses et ta õhtust hommikuni magaks.Eile olime veel nii paksult riides.


Ja n'dal tagasi üldse vihma riietes.

4 comments:

 1. Väga vahva. Õues on ju nii mõnus. Ja eks see aiatöö on ikka raske ka. :)

  ReplyDelete
 2. Emeline plaksutab kohe sellise jutu peale! Tubli Greta, et terve òò jutti magad! Tubli!
  Meie marakratt on màngimisest nii vàsinud, et kella 9 21 vahel jòuab ta vahest isegi kolm uinakut teha ning veel terve òò (12h) jutti magada ka :D uskumatu, kui raske on see vàikese inimese tòò, eksole :)

  ReplyDelete
 3. Ja vaadates, kui asjaliku näoga ta selle töö juures paistab olevat ning arupidavalt potte silmitseb, on selge, et sealt hakkab varsti tõsist abi tulema :)
  Järgmise pildi plaadipuhastus kah greta töö :)?

  ReplyDelete
 4. Nii, pean ka oma lapse toole panema. Praegu arkab iga 2 tunni tagant aga vanust on juba nii palju, et voiks kauem meil magada lasta.

  ReplyDelete