Tuesday, 16 February 2010

KUIDAS ON VÕIMALIK

...et selline pealtnäha korralik käru maksab uuest peast VAID £14 ?
Poistele on neid helesiniseid ja tüdrukutele selliseid jubedaid tumeroosasi. Müüjaks muidugi väikeste poodide tapja 'Tesco'.
Ja ikkagi kuidas on see võimalik? Pete ütles et on võimalik küll kui tootmise käigus paar vaest hiina last tappa...õudne aga kindlasti tõsi.
Ja nüüd me siis olemegi osaliselt lapsetapjad kuna ostsime sellise käru et oma laps lennuki ukseni kärutada. Õudne!

5 comments:

 1. Huvitav kauaks see vastu peab? Lennukiukseni vist ikka saate :) Aga kohutavalt madalad hinnad on hirmsad kull, mina ei suuda Primarkis vms shopata just selle 'lapsetapmise' teema parast....

  ReplyDelete
 2. tana karutasin sellega Greta poodi ja ma pean mainima et jube mugav oli,ja taiesti tugev. Ei mingit wibble wobble ja tundus et Gretale meeldis seal ka kyyrus istuda...ainult nii jube roosa et lausa habi.

  ReplyDelete
 3. Karta on, et selline käru kestab igavesti :)

  ReplyDelete
 4. Sellised kärud olid ka nöuka ajal ja ma kärutasin kolmeaastase pojaga Riias ja sealsetes mererandades. Tol ajal veel julgesin poja jätta väikese poe ukse taha ja hetkeks vaadata ringi. Olid turvalised ajad...aga kaugele ei pääsenud reisima.

  ReplyDelete
 5. On jube roosa jah. Helesinine oleks vast kenamgi olnud. Meil oli taoline veidi heledam roosa Mothercarest.. rattad pidasid 6 kuud vastu. Hind oli veidi kallim, aga mitte oluliselt.

  ReplyDelete