Monday, 8 February 2010

DAY OUT...( of control)

Pühapäeva hommikul kadus meil interneti ja teleka ühendus ära. Olime paar tundi nagu siilid udus. Imelik tunne oli kui ei saanud internetti - oleme ju täielikud sõltlased. Virgin ütles et 8 tunni jooksul parandavad vea ära. Ohkasime rahulolevalt kuna see tähendas et saame siis ikka õhtul algavat 24 sarja vaadata.
Jätkasime oma päevaga kuigi aegajalt nutsime internetti taga. Mingiks ajaks õhtul olin ma juba täitsa ära harjunud ja niiiiiii hea rahulik tunne oli. Meil õnnestus Petega isegi näost näkku rääkida ilma et kummagi arvutiekraan vahel oleks olnud.

Loomulikult ei olnud 8 tunni pärast ei interneti ega ka telekat tagasi töökorras...rahulik õhtu jätkus, seda enam veel et Greta läks üleootuste kella 7 ajal magama.
Täna hommikul käskis Pete mul helistada ja uurida mis toimub. Lubasid et hiljemalt kella 7ks õhtul on probleem parandatud. Ma salaja lootsin et ehk see neil ei õnnestu. Nautisin seda et mul LIHTSALT ei olnud võimalik oma aega internetis raisata, blogde sõltlane nagu ma olen.
Kella 12 ajal oli elu jälle normaliseerunud.

Mõtlesin 2 korda et kas üldse mainin sellest Petele või ei. Esialgne plaan oli õues olev kaabel kätki lõigata. Interneti modemile kõvasti peale astuda. Siis telefoniliin läbi närida, et Pete ei saaks parandajaid appi kutsuda ning siis Pete iphone ära peita... Kahjuks teadsin et see viimane plaan ei oleks õnnestunud kuna viimasel ajal on see kui liimitud ta käe külge.
Nii me siis olemegi jälle tagasi siin tänapäeva maailmas ja nagu näha võite on blogindus mind jälle enda valdusse haaranud...oeh!

8 comments:

 1. :) Aitah pildi eest kus ma kujutan sind ette telefoniliini labi narimas :) Toopaev voib nuud alata, olen korralikult naerda saanud :)

  ReplyDelete
 2. Meil on hetkel Hiiumaa se koht, kus pole internetti ja telekast näeb hea ilma korral kolme eesti kanalit. Olin seal jõulude paiku 2 nädalat ... Hiiumaal avastasin enda jaoks uuesti Puzzled :)

  ReplyDelete
 3. Mis? Teil seal on juba kevad??? (re: header)

  ReplyDelete
 4. ma mõtlesin sama asja, et "mida, teil kevad juba?" või olete ise mõtetega kevades...?

  Siinjuures teile mõlemale üks raamatusoovitus: Tom Hodgkinson: "How to be free" Mul on see kodus olemas (ing.k) kui tahad võin laenata :)

  ReplyDelete
 5. Mul sai kyllalt selle lumememme vaatamisest. Kevadet veel ei ole kuigi kain nagu sinagi peenral nartsisside kasvu jalgimas. Arvasin et kui ma selle rohu siia kasvama panen siis ehk hakkab ka oues kiiremini asi arenema (pilt eelmisest aastast).

  Raine, mina olen sellest raamatust huvitatud ja mul on juba ka enne plaan olnud seda osta AINUKE asi sellega on see et mina olen ju ainuke lugeja majas. Et 'vabaks' saada on vaja ka Pete osavottu, kes aga raamatuid ei loe....ja siis olen ma jalle seisus kus vaikse saega pean vist kaableid ja juhtmeid labiloikama (narides laheks kaua aega - juhtmeid palju :)

  ReplyDelete
 6. Hehehe, lahe vaatepilt oleks kui sa juhtmeid läbi lõikaksid. Jänesed võivad sulle abiks olla, neile meeldib juhtmeid närida :)

  See ilus roheline muru hämas mind ka. Meil siin kasvab ka midagi taevapoole... lumekuhjad nimelt :)

  ReplyDelete
 7. IT, mul janeseid appi ei ole vaja , mul on Greta siin kaeparast votta :)

  ReplyDelete
 8. Jälgite natsisside kasvu???
  Meil avati eile jäätee ja loodan et saab kuni märtsi lõpuni ikka üle jää Hiiumaal käia :)

  ReplyDelete