Friday, 1 January 2010

BOXING DAY

Uus päev uued toimetused. Boxing day peetakse tavaliselt traditsiooniliselt alati Pete vanemate juures kuhu Pete äed ja vend oma peredega kokku tulevad. Sel aastal juhtus nii et vanemate juures oldi kahel päeval ja meie juures olid nad kolmandal. Noh ehk tegime eelmise aasta eest ette ära kuna järgmised jõulud on plaanis Eestis veeta. Sättisime piduriided jälle selga ja läksime külla.


Greta Siannaga mängimas. Sianna on üks rahutu hing keda peab kogu aeg jälgima et ta majast välja ei põgene voi muud pahandust ei tee. Välimuselt väga süütu ja korralik lapsuke aga kogu aeg tahab kuhugi minna. Greta vastu on ta alati väga lahke ja hell ning Greta nagu igast suuremast lapsest nii ka Siannast väga vaimustatud.

Vahepeal väikesed uned

Siis söömised
Pete oma noorema õega
Vanaisaga

Traditsiooniline saiavorm
Pete õde oma poja Jack-iga (4 kuud)

Siis jälle suure hunniku kinkide avamine.
Greta LaLaga mille ta Pete õdede ja venna käest jõuludeks sai.
Ja Inglise vanaema käest sai ta veel eilsetele kinkidele lisaks Maisy ranitsa kahe raamatuga. Nüüd võib ta uuel aastal kooliga alustada.
Sugulastest endist ei viitsinud pilte palju teha nii et siia ajaloo tarbeks ei olegi ühtegi panna.
Greta pidas sellisele pikale pidutsemisele väga hästi vastu ja nautis iga kingitust ja oli muidu seltskondlik. Tundus nagu oleks ta paari aastane kui 9 kuune. Ei mingit nutmist või vingumist. Natuke piiksus kui magama tahtis ja peale seda lasi jälle vanas vaimus edasi. Mind pani ka see imestama et Greta ei tahtnud kordagi nii kodus oleva kui külas olevate kuusepuude küljest ehteid maha tirida. Enne jõule mõtlesin õudusega kuidas ma kindlasti pean teda kogu aeg keelama ja ta järel jooksma et ta kuuske endale peale ei tõmbaks . Ok paaril korral ta käis paari ehet katsumas aga me ei teinud sellest suurt numbrit ja sinna see asi jäigi.
Meil olid tõesti toredad jõulud seda enam et seekord saime seda jagada Gretaga. Jääme järgmiseid ootama ja järgmisel korral siis juba Eestis.

3 comments:

  1. Ilusat, roomsat ja meeldivate ullatustega algavat aastat sulle ja su armsale perele!

    ReplyDelete
  2. Önnerikast uut aastat!
    Inne lumisest ja kûlmast Soomest

    ReplyDelete