Saturday, 26 December 2009

PAAR PÄEVA ENNE JÕULE

...käisime külas sõpradel kes spetsiaalselt meie pärast väikese jõulusöömise korraldasid. Tavaliselt oleme meie jõulueelset kinkide vahetuse õhtut korraldanud aga sel aastal me lihtsalt ei suutnud seda ise organiseerida. Meie kandis ei olnud lumest vaat et haisugi aga meist nii 40 min autosõidu kaugusel oli täitsa talv - külm, jää ja palju lund...nii mõnus. Hommikul oli nende juures pilt selline.

Gretal oli hea meel et oli suuri lapsi keda jälgida ja mul hea meel et oli lapsi kes Gretaga tegelesid ja teda valvasid. Tegelikult Greta ei ole selline süle laps ja talle ei meeldi kui teised teda kogu aeg sülle tahavad võtta ja teda nunnutavad. Just sellepärast ongi just sellised nooremad lapsed rohkem ta lemmikud kuna nemad on kas liiga väikesed teda sülle võtma või ei ole lubatud vanemate poolt ja seega lihtsalt mängivad temaga mis Gretale meeldib. Siin on ta ühe oma lapsehoidja Lauraga poseerimas.


Pilte ei viitsinud ma palju teha, veetsin suurema osa ajast süües aga issi tegi meist pilti kui me koju tulime suurte kingikottidega.
Kingituseks sai Greta ühtedelt meie sõpradelt sellised looma kuubikud ja Rumble in the Jungle raamatud mille luuletusid Greta tunneb Tweenidest. (Pildil demosteerib ta nii oma kingitusi kui ka tatimulli)
Ning teistel sõpradelt Teletupsude DVD ja kaks Teletupsude raamatut.

No comments:

Post a comment