Saturday, 12 December 2009

OH KUUSEPUU, OH KUUSEPUU

Õues on mõnusalt külm ja jõulune atmosfäär (Eesti mõiste järgi on meil siiski veel soe). Just õige aeg jõulukuuse ostmiseks.Aianduskeskuses öeldi et eile, reedel, müüdi 450 kuuske ja nende rekord siiani on olnud 500. Nad arvasid et tänase päevaga purustavad nad selle rekordi. Kuuse valik oli raske nagu alati. Ühel oksad liiga puhvis, teisel liiga vähe oksi, üks kõver, teine liiga lühike jne. Meie ümber oli terve kamp inimesi kuuski valimas. Enamus mehi kiitsid kõik välja tiritud puud heaks ja naised laitsid maha ja hakkasid uut valima mille siis meespool jälle uuesti heaks kiitis (et tagasi koju ruttu pääseda). Sama meiega. Lõpuks siis leidsime selle õige, või siis täpsemalt leppisime lõpuks ühega...või siis veel täpsemalt MINA leppisin ühega, Petele ju kõlbasid enam vähem kõik kuused peale seda kui ta juba 20nd erinevat läbi oli näinud. Muuseas kuused olid sel aasta palju kallimad kui eelmisel aastal aga parem juba nii kui et järjekordne business läheb pankrotti.
Gretat ajas naerma kui Pete puid kuhjast välja tassis ja siis neid saputas.
Petele meeldis see puu ja ta tundis huvi hinna vastu - 1200 naela. Lohutasin teda et nagu nii ei oleks autosse ära mahtunud.
Siit pilt enne ja hiljem saate näha kuidas kuus välja näeb pärast.

1 comment:

  1. Ilus kuusk. Pärast kindlasti veel ilusam. Meie mõtlesime kasutada seda RMK varianti, et maksad kuuse eest RMK-le ja siis lähed valid ise metsast kuuse. Hinnad ka soodsad 50-200 krooni. Aga kuna meil läks järjekordselt auto katki, siis me metsa ei pääse ja Hiiumaal ju kuuski ei müüda siis peame vist jälle kuusehekist ühe välja praakima :)

    ReplyDelete