Monday, 7 December 2009

LUUKERE

Ma olen juba pikka aega Gretale tahnud pidzaamat osta. Meil on nii kõrini trukkidest ja nende kinni lahti tegemisest, eriti veel kui tegemist on rabeleva lapsega, et ma ei suutnud enam seda välja kannatada ja läksin ning ostsin ära. Algul käisin pidzaamasi Mark and Spenceris katsumas. Nägin seal üks päev ilusaid aga Greta suurust ei olnud. Seekord ei olnud ka aga see eest olid ühed teised armsad. Mõtlesin küll kaua kuna ei suutnud otsustada kas osta üks 11 naela eest mis oli õige suuruses või osta kahene komplek 10 naela eest aga alatest aastasest. Lõpuks võtsin ikka selle ühese kuna teistel paistsid püksid nii pikad olevat. Samas aga neid seal valides ja katsudes tundus see mulle kuidagi totter neid üldse osta kuna sama hästi võiksin ma Gretale ju lihtsalt pikkade varrukatega pluusi ja legginsid selga panna. Pidzaama veel tegelikult materjaali poole pealt õhem ja meil ju majas külm...aga noh ostsin siisgi ära.

Hinges kripeldas küll kuna tundus lollina talveks sellist õhukest pidzaamat soetada ja tundus täiesti raiskamisena. Samal päeval satusin ka GAP-i ja seal jäi mulle ette selline pidzaama
ja seda ainult 2.99 eest (kuna Halloween on juba ammu läbi). Seal oli vaid üks paar järgi suurusele 12 -18 kuud aga minu kogemuste järgi on Gapi lasteriided alati nii väikesed õige suurusega et ma ei kahtlenudgi et see Gretale liiga suur oleks. Ostsin ilma pikemalt mõtlematta ära. Ma olin nii rahul et viisin selle Marks and Spencer-i oma otsemaid poodi tagasi. Kodus oli Gretal au sellega ka kohe magama minna. Meid ajas ja ajab see nii naerma. Eriti veel kui see pimedas helendab. Kui ma teda pimedas toas toidan, enne magama minekut, siis helendab mu süles väikene luukere. Eriti naljakas on kui ma ta ilma magamiskotita voodi magama panen ja ta siis seal helendab.
Vot selline väike skeleton on meil nüüd kodus.

1 comment: