Wednesday, 11 November 2009

WHOOPS


Greta tegutsemised 6 kuuselt.
Võib olla laps kõnniks juba kui talle ei pandaks selga neid ilma kujuta magamiskombekaid kus jalad jäävad pidevalt kinni. Eestis tehtud kombed on palju parema kujuga ja tihti eest LUKUGA. Petel on plaan kohtuda selle inimesega kes trukid välja mõtles. Seda ta ähvardab igakord kui karjuvale Gretale proovib järjekordset 100 trukiga kombet selga saada. Olen temaga sama meelt ja leian et lukuga öökombed säästavad palju rohkem aega ja närve...vaatamata ka sellele et üks öö, pool magava lapse mähet vahetades, õnnestus meil lukk poole peale nii kinni tõmmata et ei saanud enam edasi ega tagasi. Jäta või teine magama üks jalg sees teine väljas. Lõpuks ärkas laps ülesse ja vaatas meile lolli näoga otsa kuna ei saanud äru mis keset ööd toimumas oli.

10 comments:

 1. Hea, et nööbid ei ole :)
  Hajameelne ja väsinud ema unustab ju vahel lahti riietades pluusil õlanööbid lahti teha ja oh seda kisa, kui pluus pähe kinni jääb ning puskleval pimesikul ei saa enam pluusi ei edasi ega tagasi...
  Aasta tagasi hakkasime öiste vahetamiste lihtsuse huvides Marati pidžaamasid kasutama, lõpuks leidsin ka kohalikest poodidest sellised pidžaamad, millel on pluus piisavalt pikk, et öösel keret paljaks ei keerutata.

  ReplyDelete
 2. Oo ja, seda puskleva pimesiku kajumist oleme ka juba kuulnud pluuside juures kus TRUKID kaelaaugus...ning me siis proovime nina koos pluusiga üle pea saada.

  Pidzaamasid olema ma ka juba poes imetlemas ja katsumas käinud. Meil siin Gap-i poes on just sellised 'liibuvamad' mis hasti keha ümber on ja soojana hoiavad. Pluusi pikkuse kohta ma küll ei tea aga mul nagu nii Gretale ka tavaline body sinna alla panna. Ainuke asi mille taha ära ostmine jääb on see et varbad oleks siis paljad ja sokid selle tüdruku jalas ei püsi (ka magades)juhul kui ma neis talle superliimiga jalga ei pane või kingi nende peale...tegelikult neid pidzaamasi vist veel nii väikese numbriga ei ole. Ehk ostan talle jõuludeks.
  Marati pidzaama asja aga tahan uurida lähemalt - parema meelega ostaksin ikka kodumaist.

  ReplyDelete
 3. Marat teeb sipsikuga pidzaamasid aga ei ole kindel, mis väikseim number on:)Merili

  ReplyDelete
 4. MIDA - SIPSIKUGA PIDZAAMAD!!!!!
  Saadan kohe ema 'jahile'. Sipsikuga pidzaama paneks isegi endale ja Petele selga :)
  Tanud tahtsa informatsiooni eest.

  ReplyDelete
 5. See viimane kommentaar on ikka minu mitte Pete poolt.
  Muuseas , ma proovisin ka mingit Marati interneti lehte leida kus nende tooteid saaks vaadata aga ei leidnud midagi.Kas toesti ei ole neil oma lehte?

  ReplyDelete
 6. Proovi talle sokid sinna sipukate peale panna, v6i kui ei pysi, siis olen n2inud sellist varianti, et juuksekumm on t6mmatud nii soki serva k6rgusele. Peaks natuke abiks olema.

  ReplyDelete
 7. meil on sokid paeltega :)
  Tead, mul tàdi tòòtab (tòòtas?) Maratis, peaks pàris infot vist tema kàest uurima?!???

  ReplyDelete
 8. Käisin poes ja seal oli 130 cm suurus ainult. Neid ma nägin juba eelmine talv müügil kunagi, siis vist oli ikka väiksemaid suurusi ka. Müüja mainis, et need on läbimüüdud.
  Tegin mobiiliga pilti ka, kui huvi on võin meilida. Üldiselt kollasel taustal sinise-valge triibuline Sipsik.

  ReplyDelete
 9. Merili - oi kui tubli sa oled et isegi pilti tegid :). Loomulikult soovin seda naha. Ma tellisin emalt juba seda mis tahes suuruses, kas voi selleks ajaks kui Greta 5 saab.

  Sa void selle mulle meilida
  shepherd@littleflock.co.uk
  Suured tanud

  ReplyDelete
 10. :) Mina olen trukiproff, voin vist isegi kottpimedas, peaalaspidi ja uhe kaega vingerdaval lapsel koik klopsti kinni saada :)

  Oskarist on meil jarel monusad fliisist PJd USAst. Neil on lukk, Oliver magab aga praegu veel magamiskotis nii et fliisiga seal laheks liiga palavaks.... votan kasutusele kui valjas enam nii kulm ei ole (kas kevad juba hakkab tulema voi mis???)

  ReplyDelete