Saturday, 28 November 2009

ZOO

Kõik sai alguse sellest et Pete tahtis hirmsasti loomaaeda minna. Või siis õigemini lugu sai alguse sellest et kuna üks Inglismaa suurematest lõbustusparkidest on meie majale väga lähedal (õnneks mitte nii lähedal et segaks või seda aknast näeks) siis saame me sinna iga aasta 4 tasuta piletit. Kuna lõbustuspargi hooaeg aga on praeguseks lõppenud siis on lahti vaid selle pargi loomaaia osa. Meil jäid sel aastal need piletid kellegile teisele lastega tuttavatele andmata kuna Greta veel liiga väike et meil sinna mõtekas minna siis otsustasime siiski loomaaia osa oma silmaga ära vaadata. Asi lükkus edasi nii ilma kui ka Greta nohu tõttu kuigi Pete kogu aeg nurus et lähme ja lähme. Eelmine pühapäev algas palju tõotavalt aga selleks ajaks kui me minema hakkasime olid vihmapilved juba väljas. Ma proovisin Pete ümber rääkida et ootame ilusamat ilma et siis käiku nautida aga kus sa sellega.
Ja nii me sinna siis läksime läbi tormi ja saju sõna otseses mõttes. Greta loomulikult jäi kohe magama (õnneks) kuna ega sellise suure vihmaga muud ei oleksgi tal seal teha olnud. Minul olid nii püksisääred kui ka turi märg aga vähemalt nägime nii tiigreid, lõvisid, gorillasid, hülgeid kui ka muid putukaid.
Olime peaaegu ainukesed külastajad. Poodi sai küll vihmavarju põgeneda aga ega seagi midagi lõbusat olnud. Väga, väga nigel valik.


Väike söömine restoranis. Selleks ajaks ärkas Greta ülesse ja peale seda siirdusime akvaariumisse kalu vaatama

Gretale meeldisid kalad väga, kohe nii väga et öösel oli raske magada arvatavasti sellepärast et oli üle stimuleeritud. Kui akvaariumist (mis tahes see õigemini oleks eesti keeles) välja tulime oli aga päike väljas. Õnneks et oli kuna mul oligi juba nii kahju et selline tore käik vihma tõttu ebameeldivaks kujunes.
Järgmine aasta saame ehk juba lõbustuspargi mõnudest osavõtta.

3 comments:

 1. Väga lahe et teil seal tasuta pileteid jaotatakse. Kalade pildid on väga ilusad. Tallinna loomaaias ei tohi akvaariumis pilte teha, või ei tohtinud välku kasutada, ei mäletagi täpselt. Meil on ka tegelikult tasuta loomaaia perepilet ootamas, mille Laura võitis loosiga Lastekaitsepäeva ürituselt. Ootame ka ilusat ilma ja Hiiumaa-vaba nädalavahetust :)

  ReplyDelete
 2. Neid kalu vaataks vist Emelinegi suu ammuli :)

  ...no ja siis mina mòtlesin, et inglismaal ainult vihmaga kàiaksegi vàljas :P

  ReplyDelete
 3. Kersti- ega neid pileteid otseselt ei jaotada. Pead ise kohale minema mingi kommunaalmaksu paberi ja passi voi juhuloaga et toestada et elad sellel aadressil ja mul on tunne et paljud tegelikult ei teagi et selline soodustus olemas on.
  Pilti vois teha ilma valguta aga ega seal tegelikult kedagi kontrollimas ei olnud nii et ma ei tea kui palju inimesed sellest kinni pidasid.

  Raine- meie juures onneks ei saja peaaegu yldse kuigi selle aasta Novembri kuu on olnud vaga sajune. Samas jalle on nii et sajab kogu oo ja siis paeval sajab 2 tundi ja siis on paike valjas ja siis jalle sajab jne.
  Teistpidi ega siin palju oues ei kaidagi ikka kaiakse kuskilt kuhugi sisse ...naiteks nagu oostukeskustesse :)

  ReplyDelete