Friday, 6 November 2009

INTERNETIST SÖÖGI TELLIMINE

Juba kolmandat korda alustan ma internetist toidu koju tellimist. Nimelt saab meil Inglismaal surematest toidupoodidest endale interneti kaudu toit koju tellida. See peaks su elu kergemaks tegema ja paljud inimesed kasutavad seda AGA mina jõuan selle tellimise koostamise käigus juba mitu korda oma närve kaotada.
Saan aru et esimene kord on see kui läheb kaua aega et iga riiuli pealt sulle vajalik üles noppida ja interneti kärusse panna, peale seda peaks järgmine kord rutemini minema.  Noh aga minule ei lähe sellepärast et ma ei telli just täpselt samu asju järgmisel korral ning on uusi asju mida pean ikka uuesti riiulitelt otsima hakkama. Ning siis nende spetsiaalsed pakkumised - osa on jõus siis kui tellid enne 8 kuupäeva teised enne 10ndat, no kuidas ma siis jõuan järge pidada mis/ kus /millal.
Samal ajal jõuan ma Greta peale kurjaks saada et ta mu püksisääre otsas ripub ja Pete peale karjuda et ta teleka nii kõvaks paneb ja siis veel sinna peale ise kõva häälega lärmab samal ajal kui ma proovin mingit informatsiooni leida kust maalt poe õunad ja pirnid tulevad. Siis tuleb välja et paljusid asju mida vaja oleks neil interneti poes ei ole mis tähendab et ikkagi pean ise sinna kohale minema.
Oleks ju tore kui ma ei peaks suuri toidukotte Gretaga koos koju tirima aga jälle jõuan järeldusele et seda on mul kergem teha kui see tellimus siin kokku panna.
Tänaseks olen ma seda interneti tellimist kolm korda katsetanud, millest ühe korra suutsin isegi toidu koju kätte saada, aga mulle tundub et selleks see ka nüüd jääb. Mulle lihtsalt ei sobi see teenus...vähemalt mitte täna..ehk paari nädala pärast julgen uuesti proovida.

4 comments:

 1. Tellisin neljapaeva ohtul esimest korda sooki internetist. Pidi tulema tana 1 ja 2 vahel. Kell 12 helistati, et nende system crashed ja tellimus on tuhistatud. Nohjah, helistasin (olin lastega Eesti koolis) Jamesile kes tegi kodus tood, et ta hoopis poodi laheks, sest paraslounal oli kulalistele suua vaja anda...

  ReplyDelete
 2. No naed siis, tuleb valja et ma ei olegi see ainuke :)

  ReplyDelete
 3. Mul juba toimib. Muidu jah v6tab aega enne, kui omale k6ik vajalikud asjad sinna kirja saab, aga siis l2heb edaspidi j2rjest lihtsamaks.

  ReplyDelete
 4. www.mychef.ee
  lihtne ja usaldusväärne

  ReplyDelete