Thursday, 1 October 2009

PEATSED MÄNGUKAASLASED

Mul ei olegi olnud aega siia kirja panna et meie suguvõssa sündis uus liige. Nimelt sai Pete noorem õde kolmekordselt emaks ja tema suureks õnneks sündis neile väike poiss, Jack Finley. Seda siis juba pea kaks kuud tagasi. Käisime loomulikult kohe teda ka kodus vaatamas. Greta tundus Jack-i kõrval kohe täitsa suur tüdruk ja ma ei suutud uskuda et ta ka vaid paari kuu eest ise samasugune väikene inimene oli.Hoolimata sellest et õed olid endale just värske venna saanud keda kallistada ja musitada jätkus neil veel ka kallistusi ja musitusi Greta jaoks. (Pildil olev Greta on 5 kuune)

Eelmisel nädalal käisime neid jälle vaatamas (noh oleme vahepeal ikka paaril teisel korral ka käinud aga pole fotokat kaasas olnud). Jack on väga pikaks poisiks kasvanud. Sündides olid tal juba jube pikad sõrmed. Ma ei ole ühelgi beebil enne nii pikki sõrmi näinud.

Sianna alati tahab Gretat hellalt katsuda ja talle naeratada ja mänguasju anda. Ta ise sai just 2 aastaseks. Räägib üsna vähe aga tundub et Greta saab tast aru. Gretale tegelikult meeldivad hirmsasti suuremad lapsed nii et veel paar aastat ja siis saavad nad kõik kolm koos möllata... ma ei jõua ära oodata. Tore kui selline suur suguvõsa on kus ka Gretale mängukaaslasi kasvamas. (Greta 6 ja poole kuune)

No comments:

Post a comment