Thursday, 29 October 2009

OH GOD, ITS JACK!

Eelmine laupäev oli väikese Jack-i dedication. Kui aus olla siis ei teagi ma mis oleks selle eesti keelne vaste. Ristimine mitte aga natuke selle sarnane. Igaljuhul olin ma algul kindel et meie perest saab sinna minna vaid Pete kuna päev enne seda aevastas Greta vahetpidamata ja tatti voolas ka ojadena. Ise tahtsin aga küll hirmsasti minna. Õnneks oli Greta hommikuks üsna OK ja nii me siis kirikusse läksimegi.
Õnneks oli sel päeval vaid kahe lapse 'dedication' nii et asi ei läinud liiga pikaks...nii meile kui ka Gretale. Gretale meeldis väga kui kõik püsti tõusid ja kõva häälega laulma hakkasid. Eriti kõva häälega laulis Pete vanem õde kes kõike neid Jeesukese laule peast oskab. Greta hakkas siis kõva häälega laulma kui kõik teised olid lõpetanud ja juba maha istusid.
Siis kui palved said loetud ja kõik kirikus olijad lubasid Jack-i eest hoolt kanda ja teda jumala abil üleskasvatada siis saadeti väikesed lapsed teise ruumi mängima ja natuke suuremad pühapäeva kooli samal ajal kui lapsevanemad jumalateenistusega jätkasid.
Gretale meeldis seal väga ja polnud teine üldse ehmatanud ega midagi. Ok, mina ja vanaema olime ju ka seal samal ajal kui kõigi teiste emad olid ära aga ikkagi. Ta tahtis kohe ühe teise tüdrukuga mängima minna (ta silmi torkida ja nina katsuda). Olivia on küll vaid 2 nädalat Gretast noorem aga kahjuks veel natuke beebikas nii et Greta rüblikul ei olnud temaga midagi peale hakata (kui vaid ta silmi torkida). Lõbustasin teda siis ise autoga sõites ja nukukärus rallitades. Pärast mängis ta ühe suurema tüdrukuga palli. Seal oli tore olla eriti kui arvesse võtta et kõik tunnevad kõiki. Need vanemad tädikesed kes seal laste järgi valvasid teadsid kõik Pete juba tema sünnist saati nagu ka enamus seal kirikus käiatest.

Peale kirikuteenistust läksime Pete ema juurde (kes peaaegu et kiriku kõrval elab) pidulikule söömingule, kus ka Pete õed ja paar tuttavat oma perekondadega olid.
Greta muidugi jälle kasutas kohe võimalust ja ründas Jacki kingade kallale...tal on vist shoestring fetish.
Mitte kaua pärast seda pilti tõusis Gretal jälle palavik ja järgmine päev oli omadega täitsa läbi...meie viga et lapse välja tirisime, vabandame.

No comments:

Post a Comment