Tuesday, 27 October 2009

VIIRUSE PIINAS

Ikka veel oleme haiged. Täna küll õnneks esimene päev ilma palavikuta. Eile oli palavik aga pea 39. Ma eriti mures ei olnud kuna mul ju nüüd sahtlid küünlakesi täis varutud ja juba kolme neist kasutanud.
Meil on hästi tore perearst kes mind on tundnud pea 10 aastat ja siis nüüd ka Pete ja Gretat. Kui me talle helistasime siis ütles ta et kui me tahame siis me võime Greta õhtul ta juurde tuua et ta kontrollib üle. Ta teadis et ega ma mingit antibiootikumi nagu nii ei taha hea meelega talle anda. Siin maal arstid koju ei tule ka siis kui tegemist kõrges palavikus lapsega. Kui asi tõsiselt hull on siis peab lihtsalt kiirabi kutsuma. Kuskil võib olla mõnikord tuleb ka arst koju aga seda väga harva ja meie ringkonnas kohe kindlasti mitte.
Ma ise ei oleks sinna polikliinikusse kippunudgi kuna ma teadsin et Gretal ei ole kopsud käredad ja kõrvadest ei ole ta ka kinni hoidnud ja mis teda sinna lisa patsillide juurde ikka vedada. Samas aga ma tahtsin et see tema haigus läheks ta haigusloose kirja kuna siis on mul hea põhjus ja tõestus olemas et ta viimast vaksiini natuke pikemaks jälle venitada... kogu see haigus sai ju just sellest viimasest vaksiinist alguse.
Praegu küll ei julge siin kõvasti hõisata et ehk ta on paranemas kuna kes teab. Nina veel tilgub ja võimalus ju on et läheb edasi kõrva või tuleb köha aga eks näis. Kõigele lisaks tundub et viies hammas on ka ülesse tulemas. Vaene laps peab mitmel rindel korraga võitlema.

Tegelikult lapsel ei ole viga midagi. Mina olen see kellel juba 5 päeva kurk valus ja üks nina pool kinni. Magada olen ma ka saanud tänu Gretale iga 20 minuti tagant üks öö ja iga tunni tagant teine öö. Kael ja selg on lapse kandmisest kanged aga noh emadel ei ole ju aega haige olla.

3 comments:

 1. Suued kallid teile ja saage ruttu terveks.

  ReplyDelete
 2. G-le nohu vastu lase talle rinnapiima ninna.
  Aga tervisi, tervisi, Tervisi teile mòlemale!

  ReplyDelete
 3. Oih milline onnetu pilt :( Loodan, et paranete.

  ReplyDelete