Wednesday, 12 August 2009

LÄKSIME JALUTAMA JA PEAAEGU OSTSIME MAJA

Me oleme juba mitu korda läinud 'loodusesse' jalutama mis aga tihti on lõppenud sellega et sõidame vaat et 40 min autoga siis oleme mingis pargis 20 min ja siis sõidame jälle 40min tagasi koju. Mõnikord leiame end looduse asemel üldse poodides, kuhu meil algul mingit plaani minna ei ole olnud.
Täna tuli Pete varem töölt koju ja me otsustasime kuskile jalutama minna, et Greta värsket õhku saaks enne magama minekut hingata. Sõitsime siis jälle autoga siin meie ümbruses ringi, et leida uut ja huvitavat pargikest. Õnneks ei länud meil selle leidmisega seekord palju aega aga kuna park oli väikene siis leidsime endid üsna pea hoopis ümbruskonna majade vahel jalutamas. See oli ka omaette lõõgastav tegevus kuna majad olid ilusad, tänavad laiad ning autovabad plus palju rohelisi puid ja põõsaid.
Ühtäkki seisime maja ees mille väravas oli müügisilt püsti ja mis meile mõlemale meeldis nii välimuse kui ka asukoha poolest.
Kodust välja tulles ei olnud meil vähematki plaani maja ostmiseks, oleme praegu veel oma majaga väga rahul, aga millegipärast seal ümbruses jalutades hakkasime kolimisest jälle rääkima. Ning siis äkki seisimegi sellise maja ees ja Pete oli juba helistamas kinnisvara firmasse. Ise veel enne küsis et mis ma arvan kui palju see maja maksab. Ta pakkus algul et miljon aga siis ütles et natuke üle £600 000.
Peale natukest seletust suutsis maakler leida mis maja me silmas pidasime ja ütles et maja hind on £1 600 000!!! ning hakkas veel ruttu seletama et maja on praegu tühi ja et ta valmis seda meile näitama. No ma ei tea kuidas meil oli julgust üldse sinna helistada või mida me mõtlesime....vist et nüüd, majanduskriisi ajal, on hinnad nii palju langenud et isegi vaat et 2 miljonilised majad juba võileiva hinna eest.
Nalja kui palju.
Aga nagu ikka kui oled juba oma sõrme andnud siis võtvad kogu käe (või kuidas see ütlus ongi). Pete proovis küll viisakalt seletada et see maja ei ole hinnaga mis meid huvitaks aga kus sa sellega. Maakleril on vaja ju tehing teha kuna eks temagi siple majanduskriisis.
5min hiljem oli naisel nii meie kodu kui emaili aadress olemas. Pete küll kordas et ta ei taha nii tema kui meie aega asjata raisata ja et ta peab enne minuga rääkima ja mida kõike et see naine asjata hassarti ei läheks, aga asjata. Vähemalt mobiili numbrit keeldus Pete andmst. Kõne lõpuks soovitas naine meil ka minna vaatama ühte teist samalaadset maja seal lähedal ja palus et me talle homme helistaks ja ütleks kuidas meile meeldis....ha ha ha....
Ma veel ütlesin Petele pärast kodus, et kui see naine väitis et tal on meie jaoks palju aega ja et ei ole vaja aja raiskamise pärast muretseda, siis võiks ju seda maja seest ka vaatama minna. Alati saab ju öelda et meie jaoks on köök liiga väike või 6 magamistuba on liiga vähe, et me otsime midagi suuremat :-)
Hiljem oli kodus nii hea tunne ja seda mitte vaid värskest õhust ja liikumisest vaid sellest et sellise suure hinna juures tundub kõik ülejäänud lausa muidu saadud!!!...homme lähen rahus shoppama :-)
Maja saab lähemalt näha siit.

4 comments:

  1. Classic! :) See maja on vahemalt ilus. Meie nagime paari taiesti oudukat miljonimaja.

    ReplyDelete
  2. Vauu, milline maja. Liiga valge meie jaoks :), köök võib ju ka väikeseks jääda :)

    ReplyDelete
  3. kahtlemata väga kena maja - aga hind on natukene krõbe jah. kui nad 120k eest pakuksid, siis mõtleksin kindlasti! :)

    ReplyDelete