Sunday, 14 June 2009

RAHULIK PÜHAPÄEV

Täna oli õues vähemalt 28 kaadi sooja. Õudne, palavus tahtis ära tappa. Õhtu poolikul helistas meile Pete õde, kes on 7 kuud lapseootel, et kas ta võib oma lastega meie juurde põgeneda. Nimelt oli ta tüdrukutega üksi kodus ja nad ajasid ta hulluks. Sianna, kes on peaaegu 2ne, proovis koguaeg uksest välja minna või siis arvuteid kinni vajutada, juhtmeid tirida jne. Ta on alati selline tehnika järgi hull laps olnud. Neile külla minnes peame alati ettevaatlikud olema kuhu me oma telefoni või fotoka maha paneme et Sianna neid pihta ei paneks. Üks kord õnnestus tal isegi Pete kell käe pealt ära nihverdada ilma et Pete seda märganud....pikanäpu mees (tüdruk) selline...ja endal isa veel politseinik.

Loomulikult ei olnud meil midagi nende küllatuleku vastu kuigi meil oli just õhtusöögi valmistamine käsil ja mina rääkisin emaga Skypes ja samal ajal proovisin vastata sõnumile ning vahetasin Greta mähet. Ei länud vist 5 minutitki kui Sianna oli juba proovinud me aiakuuri sisse saada, tagaaia väravat avada (see tal ei õnnestunud), potist mulda välja visata, peenarde pealt tokid välja tõmmata ja oli just mu väikese põllulapi peal taimi tallamas kui me ta sealt kätte saime. Sellele lisaks tahtis ta vanem õde koguaeg ülesse korrusele minna mänguasju otsima vaatamatta sellele et ma talle mitu korda ütlesin et kõik mänguasjad on pööningule pandud (enne oli mul üks tuba paksult mänguasju ja mänge täis). Loomulikult oli lapsel seda raske uskuda ja nii ta siis käis pidevalt seal jälle sobramas. Chloe näeb välja kui väike inglike AGA tegelikult on ta tõeline tomboy. Talle meeldivad mõõgad ja arvutimängud ja autod jne. Issakene kui suur oli ta rõõm kui ma talle lõpuks kapi alt ühe karbi Power Ranges autodega leidsin.

Trall aga jätkus ja sama käis ka kuumuse kohta. Vaene Pete õde kes oma suure kõhuga ja kuumusega pidi pidevalt Sianna järgi jooksma ja samas Ka Chloet kamandama. Mina ja Pete proovisime Gretat magama suigutada ja samal ajal süüa teha ning külalisi lõbustada. Igati vahva oli ja meid kõikki ajas see hullumaja naerma. Toredam oleks olnud kui nii lämmatavalt kuum ei oleks olnud aga noh lõpp hea kõik hea. Isegi mu taimed jäid mulda.
Ma ei tea kuidas ta küll hakkama saab kui veel uus beebi 2 kuu pärast sünnib!?

2 comments:

  1. tere, paluksin teie kontakt emaili, seda aadressil tiia@blogileht.ee

    ReplyDelete
  2. kui beebi synnib, siis ilmselt n2ete teie vanemaid 6desid veelgi tihedamalt, nii et pange vaim ja m2nguasjad valmis:-)

    ReplyDelete