Monday, 4 May 2009

Laupäev... GRETA KOHTUB OMA UUE SÕBRA OLIVERIGA

Laupäev oli meil tõeliselt tore päev. Mitte ainult sellepärast et vihma ei sadanud ja päike paistis vaid ka sellepärast et meil olid toredad sõbrad külas. Greta kohtus nendega esimest korda ja nagu piltidelt võite näha oli ta eriti vaimustuses 5 kuusest Oliverist (peaegu 6 kuune). Olen kindel et ka teised jätsid talle hea mulje kuna ta käitus eriti eeskujulikult sel päeval. Oliver ja Oskar on äärmiselt armsad poisid. Näod kogu aeg naerul kuigi ema jutu järgi oskab vähemalt üks neist ka vahel väikene paharet olla...seda me loomulikult ei usu :)

Mehed relaximas

Lastehoidjad


Nagu ikka heade asjadega saavad need ruttu otsa ja sama ka meie külalistega. Aeg möödus kiiresti ja arvatavasti kuna maja oli kakskeelsust täis siis pooled jutud jäid mul nii aja puuduse kui aeglase aju tõttu ikkagi rääkimata.

Kuna ilm oli ilus siis otsustasime peale külaliste lahkumist veel ka väikesele sõidule minna. Mina tahtsin nelja seina vahelt välja saada ja kuna Pete venna lapsed ei olnud veel Gretat käega katsuda saanud siis otsustasime nende juurest korraks läbi hüpata.
Ah, neil on nii ilus aed. Mitte ainult seal olevate taimede pärast vaid kuidas kõik need erinevad taimed sinna paigutatud on. Seda oli raske pildile saada seega andsin alla ja tegin pilte vaid mõnedest lilledest mida ma ei hakka siia uuesti üles panema aga mida saate näha Greta pildi blogist. (link lehel üleval pool paremal)

2 comments:

  1. Mis jutud sul raakimata jaid Tee nimekiri ja siis jargmine kord votame punkt punkti jarel teemad arutelule :)

    ReplyDelete
  2. Nüüd ma enam ei mäleta aga kui olite läinud siis ütlesin paar korda Petele et oi ma unustasin seda ja seda Liinalt küsida või talle sellest mainida jne.
    Järgmiseks korraks teen jah nimekirja ja siis saame teha 'Question Time' :-)

    ReplyDelete