Wednesday, 22 April 2009

SUVI JÄTKUB


Soojad ilmad jätkuvad. Õues on võrraltult ilus. Tundub et iga põõsas ja puu on praegu tohutus lillemeres...isegi sirelid õitsevad juba. Ma nii tahaks õue jalutama minna ja seda lillemerd pildistada aga kahjuks ei ole meie väike madam nõus vankris magama-lamama ja seega jääb mul see lõbu ära. Kohukotis ei jaksa ma teda nii pikalt kanda. Aias ma temaga ka ei saa pikalt olla kuna ta on just ära õppinud päeval omas voodis magama ja ma ei taha seda ära rikkuda. Noh tegelikult ega temaga seal aias ju ka palju midagi teha ole või saa kuna ta ju veel ei mängi mänguasjadega ja kärus ka ei maga nii et lõpuks peaksin teda seal ikkagi ise süles hoidma. Tegelikult oleks tal seal ka liiga palav pikalt olla nii et niiviisi me siis seal vaid lühikesi õhuvanne võtamegi.

4 comments:

 1. kas sa kandelina peale pole mõelnud? http://www.linalaps.ee/
  meil oli pühade ajal siin pere külas 2 kuuse poisiga ning tema jäi magama lina (tegelikult neil oli kandemärss- see üle ühe õla ainult aga põhimõte on sama) sisse iga kord, kui õues jalutasime.

  ReplyDelete
 2. Hull lugu küll, kui tita vankris ei taha magama jääda. Ega seljas ei j6ua alati kanda, eriti kui ta nii j6udsasti kasvab :) Kas autos6itu oled proovinud? Ei k6la just keskkonnas6bralikult, aga see teinekord aitab. Küll ta varsti vankris ka tuttu jääb, titadel on igasugu tujusid, mis aja jooksul õnneks muutuvad.

  ReplyDelete
 3. Mul on tunne et ma annan siin lugejatele vale ülevaate. tegelikult ei ole ta magamisega viga midagi. Kuna ta veel nii väikene siis tundub et ta alles otsib seda oma õiget 'kohta'. Kui ta reziimi mitte segamini ajada minu poes käikude ja külalistega siis magab ta ilusti kasvõi terve päeva. Oma voodis teeb enamuse päevaunedest ja näiteks täna magas ka õues vankri sees. Ma pean lihtsalt õige momendi tabama et ta sinna just siis panna kui ta on peaaegu magama jäämas. Kui panen liiga vara siis ei suuda ta seal magama jääda ja kui panen siis kui juba magab siis ärkab selle panemise peale ülesse.

  Tegelikult on iga päev erinev ja kohe kui ma siin ütlen et ta midagi ei tee siis JUST järgmisel päeval ta seda teeb....

  Mul ongi nüüd plaanis siis rohkem kurta ta magamise üle kuna siis ta arvatavasti just saab olema see eeskujulik magaja :-)

  ReplyDelete