Sunday, 15 March 2009

UNI 2

Meie 10 päevasest inglikesest on üle öö saanud väikene kisakõri kes tahab vaid kas tissi otsas istuda või süles magada või lihtsalt vigiseda. Selja peal magamast keeldub ta täielikult. Võib olla ühe pikema uinaku suudab ta teha keset päeva aga ülejäänud aja veedab ta kas pool unes kellegi süles või vigisedes kärus või vigisedes kellegi süles.

Öösel sama lugu. Oma hällis keeldus ta juba esimesel ja teisel ööl kategooriliselt lamamast. Vankris lamab ta VAID tänu lambanahale, ma ei tea mida me ilma selleta teeksime – tellimus teiseks nahaks on juba sisse antud ja ema toob selle järgmisel nädalal endaga kaasa. Nii me siis tassime oma Bugaboo–d iga päev trepist ülesse ja alla et laps selles kas või natukenegi öösel iseseisvalt magada saaks.

Kaks ööd tagasi õnnestus tal isegi kaks pikka uinakut kärus teha ilma et pidi minu rinnal magama ja mina juba mõtlesin et hurraaa, asi hakkab ilmet võtma!

Noh, kui aus olla siis mida sa alla 2 nädalaselt ikka tahta võid. On teine alles nii väikene et oleks julm teda pikemalt näljas hoida või kõvemini karjuda lasta. Oma osa on ka seedimisel mis näib talle natuke rohkem vaeva valmistavat. Piim ei jookse enam nii automaatse kiirusega kehast läbi nagu paar päeva tagasi. Loodan kogu südamest et meie beebist ei saa tulema colic sufferer....
Tegelikult magab ta heameelega ilma niuksumatta oma hommikust uinakut meie voodis teki peal ka aga seda vaid hommikuti.

2 comments:

  1. Une kohta ei tohiks ma tegelt kommenteerida, Oskar magas esimesed 6 kuud vankris mida me oositi elutoas ringi karutasime... Oliver magab oma hallis (ka lambanahk all) meie korval aga iga paari tunni tagant arkab ta ulesse ja mina laisk pannen talle tissi suhu ja nii me magame pohilise aja 3kesi. Kui ma vahepeal ules arkan panen ta oma voodisse tagasi, et siis jalle tunni aja parast sama tralliga alata :)

    ReplyDelete
  2. No siis on minul küll vedanud. Kõik lapsed on esimesest päevast koju saabudes maganud ainult oma voodis ja kolme kuuselt juba terve öö järjest. Lambanahka pole mul ka olnud :)

    ReplyDelete