Wednesday, 11 March 2009

SUUR TÄNU...


...KÕIGILE KES MEILE ÕNNE SOOVISID KAS SIIS LÄBI BLOGI, EMAILI, TELEFONI VÕI POSTI TEEL. Samuti suur tänu Liinale beebivanni ja tekikeste eest. Mul ei olnud üldse plaanis neid tekikesi muretseda aga nüüd ei lähe minutitki mööda kui ma neid ei kasutaks.

Greta on 6 PÄEVA VANA ja tähtaja järgi oleks ta pidanud täna sündima. Eile käis meil kodus ämmaemandad teda kaalumas ja vereproovi võtmas. Nende üllatuseks kaalu langemise asemel oli Greta hoopis 100g juurde võtnud. Nabaväät tuli tal juba 2 päeval ära
nii et igati kiire arenguga väike tüdruk. Kiita sain ka mina ämmaemandalt. Nimelt ei uskunud ta algul et mina Greta ema olen ja ootas millal päris ema ülevalt korruselt alla tuleb. Ta ei suutnud uskuda et mul ei olnud lotendavat suurt kõhtu ja musti rõngaid silma all (selle viimase üle imestan ka mina kuna unetunnid on ikka suurel määral vähenenud).
Jah, võisin oma normaalsed riided kohe peale sünnitust jälle selga panna. Tegelikult ei olnudgi mul mingeid spetsiaalseid lapseoote riideid vaid teksad olid ühe numbri võrra suuremad.
Kõik need kes aga nüüd seda lugedes kadedust tunnevad ja samas ikka veel oma lisa kilodest peale sünnitamist lahti proovivad saada siis uskuge et kui mul valida oleks siis oleksin pigem teie nahas ja sööksin kooke ja jäätist ja leiba ja kõike seda mida ma praegu süüa ei saa ning ei hooliks kilodest põrmugi.

Lõpetan tänaseks ja lähen oma ema kohustusi täitma. Kui vaba hetke saan või kui suudan oma silmi Gretalt tõsta siis kirjutan varsti siin ka natuke sünniloost ja muudest sündmustest.

7 comments:

 1. Ta on niii armas!

  Ootame põnevusega neid lugusid, mida blogi lõpus lubasid kunagi kirjutada ;)

  ReplyDelete
 2. Südamlik õnnesoov ka minu poolt! Ilus laps, ilus nimi, toredad vanemad - kõigile head tervist!

  ReplyDelete
 3. Rasedus on jah, hea põhjendus selleks et süüa ojeldamatult:) Kahju muidugi et sina seda ei saa(saanud). Samas maadlen mina siiani peale esimest last saadud kümne lisakiloga.

  ReplyDelete
 4. Sa ise oled ju kleenuke ja laps tilluke, siis ei jäägi lotendavat kõhtu. Peaasi, et piima jaguks.

  ReplyDelete
 5. Muidugi ootan ka ponevusega sunnilugu ja muid esmamuljeid, aga pohiline on teil praegu MAGADA :)

  ReplyDelete
 6. Jätkuvad õnnesoovid ja uute lugude ootel.

  Kaaluteemad on väikste juures alati tähtsal kohal. Et kui palju võtab laps juurde ja kui palju ema maha.

  ReplyDelete