Friday, 27 March 2009

RINNAPÕLETIK

Läksin arsti juurde kuna üks kõrvadest on pidevalt lukus ja tihti on ka tugev peavalu. Üks öö oli ka palavik 37.8. Arst kirjutas ühe sekundiga andibiootikumi ja ütles et tegemist on rinnapõletikuga. Pean tunnistama et samal hommikul märkasin juhuslikult jah et üks mu rindadest oli roosa aga kuna mul mingit valu ja muud probleemi rindadega ei olnud siis ei teinud ma asjast suurt numbrit. Kõrvadest arst mingit viga ei leidnud aga rohud pidid ka selle probleemi ära võtma. Naljakas, rinnapõletik ilma mingi valuta. Noh viimane kord kui ma antibiootikume võtsin oli aasta 2006 nii et eks ma siis võta neid rohte ja vaata et kas võtavad mu kõrva lukustuse ära...ja ka selle imeliku rinnapõletiku!?

5 comments:

 1. Kasuta kapsalehti! V2ga t6hus abi.

  ReplyDelete
 2. Kapsalehtedest oli jah abi algus päevadel kui rinnad olid valulikud AGA kuigi mul on praegu nn rinnapõletik ei ole mul mingit valu või muud probleemi nendega...väga imelik.

  ReplyDelete
 3. See "roosa" on ka ikkagi m2rk rinnap6letikust. Ma ei m2leta, et rinnap2letiu ajal mul hullu rinnavalu oleks olnud. Pigem see sama "roosa" ja k2vem koht. Esialgu oli ikka palavik ja migreeni jm ebameeldiva tunne. Rindu tshekkasin hiljem. Ja kapsas aitas kogu jamast lahti saada. Riinap2letiku on mul p2ris mitmel korral olnud. ABed ei v6tnud.

  ReplyDelete
 4. Seda on huvitav kuulda, suured tanud. Kapsas on mul kylmkapis taitsa olemas ja kui jargmine kord peaksin jalle samade tundemarkidega rinnapoletiku saama siis kohe kindlasti eelistan kapsast antibiootikumidele.

  ReplyDelete
 5. See, et valus ei olnud on ju iseenesest hea - minul oli kord Oskariga uks ouduspoletik. Antibiootikume ei votnud (ei kainud arstil), masseerisin ja kannatasin ja laks paari paevaga ule...

  ReplyDelete