Thursday, 26 March 2009

MINU OMA

Meil ei ole otseselt Petega midagi luti vastu või selle poolt. Ideaalselt ei tahaks ma et lutist saaks 'magamapaneja'. Praegu aga tundudb et mõnikord on Gretal lihtsalt vajadus imeda ilma et tal otseselt nälg oleks ja teda siis tissi otsas lihtsalt imemise pärast hoida on ka piinarikas. Nii me siis olemegi proovinud talle juba varakult lutti tutvustada. Luttide valik poes on loomulikult väga suur. Seda nii margi, tegumoe, värvi kui ka materjali poolest. tegelikult valisime talle juba enne ta sündi ühe luti välja mis mingi reklaami järgi pidi see üks parimaid olema (õige kuju jne). Nüüd oleme me seda siis siin proovinud ja otseloomulikult ilma mingi tulemuseta. Lutt tundub olevat liiga peenike et ta seda korralikult suus saaks hoida ja lutsuda ja üldse ei ole ta sellest väga vaimustuses. Üks päev ostsin talle kõige tavalisema, värvilisema ja odavama luti. Sellise vana moelise luti kujuga ja sellisest kollakast kummist. Ise ma seda luti lutsunud ei ole aga millegipärast kui ma seda vaatan tuleb mulle juba sellise vana kummi maitse suhu.
Eile siis proovisin seda luti uuesti sel ajal kui Greta mul kõhukotis oli ja talle sobis see kohe ilusti suhu. Aitas ka see et seal kandekoti sees olles püsis lutt ilusti suus ilma et ta seda välja oleks saanud sülitada ja ei läinud kaua kui ta tänu sellele magama jäi. Oma sõrme oskas ta ka sealt nii ilusti kinni haakuda et pärast ei saanud me tal seda enam käest ära.

Täna oli Greta jälle rahutu päeval ja ei saanud kuidagi oma pikale päevaunele jääda. Lutt suhu ja kohe ka uni majas.

2 comments:

  1. Lutiga on alguses kindlasti kergem. Asi voib siis jamaks minna kui ta oosel selle parast arkama hakkab, et lutti suus ei ole ja kui ta ise veel seda otsida ja suhu toppida ei oska.

    Tahaks nii teid juba naha, aga meil on jargmised 4 nadalavahetust kinni :( Aprilli lopus proovime aga kindlasti korra labi tulla kui teie olemas olete.

    ReplyDelete
  2. Me oleme olnud jah praegu natuke erakud selles mottes et me ei ole palju inimesi endale majja lasknud kuna Greta veel nii vaike ja me ei taha pisikuid AGA Pete just yks paev ytles et ytle Liina ja James-ile et they are very welcome to come any time :-)...nii et pane jah yks nadalavahetus meie kylastamiseks kinni.

    ReplyDelete