Tuesday, 17 March 2009


Meie postimees on viimase nädala jooksul küll topelt raske kotiga ringi pidanud käima kuna kaardide ja pakkide laviinil meie aadressil ei näi lõppu tulevat. Rohkem veel kui jõulude ajal.
Greta tänab kõike kes talle on kaarde ja kingitusi saatnud. Tädi Tarjat Soomes tänab ta imeilusa kaardi eest ja armsa muusikat mängiva tiigri eest kes talle sõbraks on kui mähkme vahetamine käsil on. Pete tänab kommide eest (mina neid kahjuks süüa ei saanud kuna kuigi nad on nii gluuteni kui ka laktoosi vabad on seal soyat sees mis mulle ei sobi)...rohkem Petele seega.

Riideid on meile ka saadetud terve posu ja tundub et Gretal on nüüd midagi selga panna kuni järgmise aastani. Täna kinkis isegi Pete tööl üks mees Gretale riiete komplekti. Pete oli meeldivalt üllatanud kuna ta on seal ju vaid lepingu alusel tööl ja seega lühemat aega kui täiskohaga töötajad ning enamus kolleegidest on mehed kes selliste tite 'pidudega' ei tegele. Näha aga on et paljude sealsete IT meeste koodide ja programmidest koosneva maski taga on peidus pehme isa hing mis beebi juttu kuulates pehmelt nurruma lööb...meil on üks selline isa hing nüüd ka siin kodus.

No comments:

Post a comment