Sunday, 15 March 2009

ESIMENE LINNASKÄIK


Laupäeval käisime esimest korda Gretaga 'inimeste' seas. Nimelt langes meie järjekordne ämmaemanda külaskäik nädalalõpu peale ja meile pakuti et ehk tahame haiglasse vastuvõtule tulla. Mul hea meel kuna olingi siin kodus juba nädala aega nelja seina vahel istunud. Vastuvõtt ise kestis vaid 5 min maximum. Greta oli viimase 5 päevaga juurde võtnud pea 300g. (sünnikaal oli 2880, 5 päevaselt oli ta 2980 ja 10 päevaselt 3240). Peale sündi ei kaotanud ta üldse kaalust – imelik oleks olnud ka peale selliseid söötmis maratone.

Ämmaemandatega on meil nüüd asi lõppenu, järgmisel nädalal peaks arstiõde koju tulema.

Peale haiglas käiku suundusime Kingstonisse shoppama. Poodides ringi käies ma lausa pidin tirima käru Pete käest ära kui tahtsin ka natuke oma lapsega ringi jalutada. Hea et me kaklema ei hakanud. 5 min pärast Pete juba küsis et kas ei ole juba tema kord jälle lükata, et kas ma siis tõesti ei taha poes üksinda rahus 'asju' näperdada.
Olime Kingstonis pea 3 tundi. Seejärel suundusime Surbitoni Greta passipilte tegema ja Waitrose–i toitu ostma. Algul arvasin et kuidas meil küll õnnestub Greta üles äratada ja passipiltide jaoks poseerida aga imede ime lapsel silmad lahti plaksti kui fotostuudiosse sisse astusime. Pildid said tehtud 2 min. Vaeseke ei suuda ju oma pead veel ise püsti hoida ja seega jäi pildile selline lossi vajunud pea – nagu oleks tal paksud põsed ja ilma kaelata ha ha ha...

Toidupoes sai Gretal villand ja ma pidin teda autosse toitma minema ja isa poodi süüa ostma jätma. Kui me koju tulime olime surmväsinud – natuke hull meist ka esimest korda välja minna kohe 6 tundi järjest...Püüame järgmine kord tagasihoidlikumad olla.

1 comment:

  1. Hullud olete kull :) Sul pidi sunnitus siis imekergesti minema kui 10 paeva hiljem 6 tundi jalul suudad olla.

    ReplyDelete