Wednesday, 18 February 2009

NÄDALA ALGUS


Nädala alguses käis meil Pete endine kolleeg koos naise ja 4 kuuse poja Benjamin Robertiga külas. Me ei olnud neid pea pool aastat näinud kuna elavad nüüd Londonist 3 tunni kaugusel. Enne sai nendega tihtime kas teatris või muusikale vaatamas käidud ja Pete siis selle mehega koos iga päev tööl. Kuna naine oli muusika õpetaja siis sai ta pidevalt odavaid teatri pileteid mida nad ka meiega lahkelt jagas. Nüüd olles värsked vanemad ja elades Londonist nii kaugel ei tule teatris käimine kõne allagi...vähemalt esimesel aastal.

Meil oli hea meel et nad meile külla tulid. Väike Benjamin ei olegi nii väike kui vanuse poolest võiks arvata vaid pigem SUUR beebi. Arstid on juba ennustanud et temast kasvab pikk ja tugev poiss- just nagu ta isagi. Meid pani imestama kuidas see väike hiiglane suutis kogu õhtu üleval olla võttes arvesse et päeval oli ta maganud vaid tunni. Meie juures olid nad kella 5 kuni kella 9.30 õhtuni ja sel ajal ei maganud ta kordagi - proovis küll aga ei õnnestunud millegi pärast. Selgelt oli näha et ta oli unine aga samal ajal ei nutnud ta kordagi vaid naeratas kogu aeg.
Nagu alati kui kaks IT meest kokku saavad siis möödub enamus õhtust IT teemadel - kuigi seekord oli väike erand ja lapsekasvatus teema oli rohkem ülekaalus.
Nii proovis Benjamin magama jääda (ema jutu järgi nii moodi silmi kattes pidavatki ta magama)

2 comments:

  1. Peaaegu samma nunnu kui meie beebi ja korralikult teksad/tossud jalas :)

    ReplyDelete
  2. Eks peaaegu koik beebid on omamoodi nunnud aga meie arvates on Oliver ikka palju armsam...nagu ta suurem vendgi :-)

    ReplyDelete