Sunday, 2 November 2008

MOUSETRAPKäisime eile teatris Agatha Christie Mousetrapi vaatamas. Minu üllatuseks oli otse teatri vastas kuri kuulus THE IVY restorant. Ivy restoran on tavaliselt seotud just igasugu kuulsate ja tuntud inimestega kellele meeldib seal oma raha ja aega veeta. Ma ei ole kunagi otsest huvi tundnud kus see restoran Londonis asub kuigu olen sellest palju kuulnud. Alati kujutasin seda ette uhke ehitisena mille ukse esine paksult turvamehi ja paparazzisi täis. See maja mis aga meile vastu vaatas nägi rohkem välja hallitanud vana pubi moodi (väljast poolt siis) paparazzidest ei olnud haisugi ja kui ma õigesti mäletan siis ei näinud ma ka turvamehi ..nii et ei midagi erilist. Vaatasin ka nende menüüd internetis ja olin imestunud et ka hinnad on täiesti tavalised, välja arvatud kalamari. Pete veel viskas nalja ja ütles seal olles et peale etendust võime sinna sööma minna kui ma tahan mille peale mina ruttu ei ütlesin kuna arvasin et hinnad algavad £100 aga nüüd tuleb välja et oleksime võinud seda vabalt teha ja nüüd juba planeerimegi seda lähitulevikus huvipärast külastada.

Etendus ise oli tore. Meile meeldib teatris ja muusikale vaatamas käia ja teeme seda tavaliselt 3 või 4 korda aastas. Mõnikord isegi rohkem. Septembris käisime vaatamas '39 Steps' ja järgmisena läheme vaatama veel enne jõule 'The Sound of Music'.

1 comment:

  1. Ivy tagasihoidlikkus üllatas mindki, kui kunagi õhtul Sohos seda nägema juhtusin. Panin tähele selle ukse juures vestlevaid äärmiselt elegantselt ja kallilt riietunud inimesi ja maja paistis huvitav art deco stiilis, mis mulle meeldib.

    ReplyDelete