Monday, 24 November 2008

LUMI

...mis ei tasu isegi mainimist. Nimelt ärkasime Pühapäeva hommikul kella 8 ajal naabrilaste suure kisa peale. PÜHAPÄEVA HOMMIKUL kui ümberringi on kõik vaikne ja isegi liiklus on peaaegu et olematu ning inimesed naudivad pikka und ja vaikust.
Pete ei pidanud enam vastu ja läks vaatama mis toimub ja tuli välja et õues oli lumi. Ok, andestasime lastele aga mitte nende vanematele kes lasid neil 10 korda järjest EMA EMA karjuda (arvatavasti kupatasid nad lapsed õue et ise veel voodis vedelemist nautida ). Ma ei viitsinud isegi fotokat haarata et pilti teha ja loomulikult selleaja peale kui me siis 15 minutit hiljem olime sunnitud voodist välja tulema kuna uni oli täielikult läinud (kuigi läinud olid ka lapsed ja õues oli jälle täielik vaikus) oli see lumi juba kadunud ja õues sadas vihma...

2 comments:

 1. Ja see yks "rikutud" hommik on siis nii suur traagika?

  Kyll on hea, et meie teie naabrid pole, te vist vihastaks igal öösel

  ReplyDelete
 2. Mulle mitte aga kui Petel on vaid yks hommik mil ta saaks end stressi rohkest toost ja igapaevasest 2 tunnisest autosoidust valja puhata siis see on ysna suur asi meie jaoks.
  Majas sees olles laste nutt ja larm meid ei hairi kuna nii meie kui naabrite toad on erineval poolel majast ja vaid trepi osa sein on vastamisi. Aga oues olles hommikul vara on see kisa kyll vaga kovasti kuulda.
  ...ja just selle naabrite normaalse elu myra parast ei ela me majareas kus naaber on molemal pool seina....see ka selleparast et meie saaksime larmakd olla ilma et naabreid hairiks.

  ReplyDelete