Friday, 8 February 2008

MUSTSÕSTRAD


Petel on olnud juba mitu päeva hääl ära ja kerge nohu. Ta on juba kaks päeva töölt kodus olnud ma proovin teha kõik et ta tervis esmaspäevaks paremaks läheks ja et ta tagasi tööle saaks minna...seega olen proovinud teda ravida kõik võimalike looduslike ja mitte looduslike vahenditega. Kui meil siin sinepiplaastreid ka poes oleks siis ma plaasterdaksin ta ka neid täis. Ma tean küll et enne tuleks mul temaga kõvasti kaubelda ja nuruda ja siis vägisi need ta külge kleepida kuna tema kõrvadele kõlab see nagu ma räägiks mingist ulme ravimist ja vabatahtlikult ta juba alla ei annaks....sama lugu on tatrapudruga aga noh seda ma talle peale ei ole veel surunud –mulle endale maitseb liiga palju et temaga seda jagada.....
Kui me viimasel suvel Eestis käisime siis ema korjas meile karbi täis mustsõstraid kaasa. Ma olin nad peaaegu täiesti ära unusanud aga nüüd kui ma hakkasin mõtlema et mida Petele ravimiseks anda tuli see mulle meelde. Nii ma olengi siis talle neid väikse peotäie haaval sisse söötnud. Algul tegi küll nägu kui ma talle teatasin et nüüd hakkad mustsõstraid sööma aga kuna ta on selline suur Eesti fan siis mingit pikemat kobinat selle teate vastu ei tulnud.

Mul on nii imelik seda sõstra karpi siin vaadata ja mõtelda et need marjad on ju otse Eestis ja nüüd meie siin kaugel maal sööme neid....just nagu oleks ukse tagant omast aiast korjatud....ja kui neid süüa silmad kinni siis tundub et ukse taga ongi Eesti.

No comments:

Post a Comment