Saturday, 2 February 2008

LAUPÄEV

Täna hommiku mingi aeg läks meil vool ära. Algul me ei saanud aru milles asi on ja Pete arvas et ta arvutiga on midagi juhtunud aga lugu oli selles et meil ei olnud voolu. Mul oli hea meel selle üle kuna tänu sellele olime vabad nii arvuti kui ka TV maailmast ja peast käis läbi mõte küünlavalgest õhtust kamina tule ees lauamänge mängides...Otsustasime et seame endid välmis ja lähme ja veedame hommiku pooliku hoopis väljas. Tormasin ruttu vannituppa et juuksed enne veel ära pesta aga dussist ei tulnud tilkagi vett. Kuna meil on elektri survega duss (power shower) siis otse loomulikult ei töötanud see.
Ma ei lasknud ennast sellest segada ja kasutasin selle asemel hoopis vanni dussi.
Siis läksin kööki et viimased nõud ruttu nõudepesu masinasse sisse suruda ja masin käima panna AGA ilma elektrita see ei tööta ju....No egas midagi otsustasin köögi niisama ära koristada ja puru põrandalt ära imeda...AGA tolmuimejat ilma elektrita ei saa kasutada...OK seda saab ju hiljem ka teha. Tagasi magamis tuppa juukseid kuivatama...JA JA föön ju ka ei tööta...

See pani meid imestama kui palju on tegelikult masinaid ja igapäevaseid tegemisi milleks elektrit vaja lähem. Saab ju ka ilma tolmuimeja ja föönita elatud. Õnneks on meil gaasipliit seega süüa saaks ikka teha. Külmkapi ja sügavkülmiku pärast oli meil kõige suurem mure. Mida ja kuhu seda üles sulatatud toitu pärast panna?

Riided selga ja saapad jalga ja uksest välja. Autos tuli meelde et mu fotoka aku on tühi aga meil on vaja seda täna õhtul kui sünnipäevale läheme. Tormasin tagasi majja et aku laadima panna AGA MEIL JU POLNUD ELEKTRIT.

No comments:

Post a Comment